Четвер, 25.02.2021, 00:39


Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Пошук у розділі
Категорії розділу
Що нового на сайті? [15]
Цікаві новини [3]
Все що цікаво для туриста
Новини нашого Клубу [17]
Свята, події, дати [41]
Змагання, тренування [22]
Просто новини [1]
Оголошення [5]
Корисна інформація [5]
Хмаринка тегів
Музика

Відео
Подивитись відео на
нашому сайті
ВІДКРИТИ СПИСОК
Погода
Погода в Киеве
Курс валют
Мапа
Мапа Києва та України

Скачати
топографічні мапи та мапи спортивного орієнтування
Радіо


Дитячо-юнацький еколого-туристичний клуб "Екотур"
 гімназії "Києво-Могилянський колегіум"


Еколого туристичний клуб «Екотур» заснований у 1998 році в гімназії "Києво-Могилянський колегіум”

Клуб був створений для залучення широкого кола учнів колегіуму до занять спортивним туризмом, організації еколого-краєзнавчої
роботи та забезпечення всебічного та гармонійного їх розвитку.
У своїй діяльності Клуб керується положенням, програмою та планом туристсько-краєзнавчої роботи. Клуб тісно співпрацює з різними туристичними організаціями.

Метою та основним змістом роботи Клубу є пропаганда здорового образу життя, еколого-краєзнавча та туристсько-спортивна робота з учнівською молоддю.

А саме: 

- оволодіння знаннями, вміннями, навичками з техніки пішохідного туризму, підготовка до участі в пішохідних походах та змаганнях з техніки пішохідного туризму та спортивного орієнтування;

- екологічне виховання, виховання екологічної культури та мислення;

- патріотичне виховання, виховання любові до історії та культури рідного краю

 
Емблема еколого-туристичного клубу "Екотур"

Керівник та засновник клубу:

Шевчук Вадим Васильович -
вчитель біології вищої категорії, відповідальний за туристсько-краєзнавчу та екологічну роботу гімназії "Києво-Могилянський колегіум”, інструктор дитячо-юнацького туризму.

Керівник клубу:

Шевчук Наталя Анатоліївна –
вчитель української мови вищої категорії гімназії "Києво-Могилянський колегіум”, інструктор дитячо-юнацького туризму.

Члени Клубу - учні та випускники гімназії "Києво-Могилянський колегіум”.

Вимоги до членів Клубу:

Справжній член Клубу постійно та активно бере участь у всіх заходах Клубу, під час подорожей, тренувань, змагань та інших заходах Клубу виконує вимоги керівника та правил проведення туристських подорожей, дотримуються дисципліни, дбає за честь Клубу, бережливо ставиться до спорядження та майна отриманих у використання.

Серед членів Клубу є як новачки, так і учні, що вже тривалий час займаються туризмом у Клубі та мають спортивні розряди. Таким чином вдається забезпечити передачу досвіду, вмінь та навичок від більш досвідчених членів Клубу новачкам.

Охочі відвідувати заняття Клубу повинні на початку отримати згоду батьків.

Члени клубу беруть участь в заходах Клубу з врахуванням своєї спортивної кваліфікації, фізичної підготовки та віку. Фізична підготовка є важливим елементом для підготовки до змагань але не вирішальним для загальних занять та членства у Клубі. Метою є залучення до занять туризмом та екологічним-краєзнавством ширше коло учнів. У роботі з молоддю використовуються різні форми та методи виховання.

Клуб має власну емблему, прапор-значок, форму.

Клубівці користуються сучасним інвентарем і спорядженням яке їм надає Клуб якщо вони не в змозі придбати його самостійно.

Двічі на тиждень, проходять заняття гуртка «Пішохідний та горний туризм». Під час занять проводиться підготовка до участі в змаганнях з техніки пішохідного туризму, спортивного орієнтування та краєзнавчих конкурсах на районних та міських змагань і зльотах. Члени Клубу не одноразово ставали переможцями та призерами на районних та міських змаганнях і зльотах. На змаганнях члени Клубу показують високий рівень підготовки і командний дух.

Протягом року члени Клубу активно готують матеріали до участі у різноманітних краєзнавчих конкурсах на кращу пошуково-дослідницьку роботу. Проводяться заняття з географічного, археологічного, геологічного, екологічного, літературного краєзнавства. Проводиться пошукова еколого-краєзнавчої роботи, та вивчення картографічного матеріалу місць проведення походів вихідного дня, багатоденних походів, експедицій та залікового походу влітку. Велика увага приділяється вивченню пам’ятків культури, історії, археології та природи.

По вихідним, святковим дням та під час канікул проходять походи вихідного дня. Під час походів вихідного дня проводяться тренування з орієнтування на місцевості та техніки подолання перешкод, члени Клубу відвідують пам’ятні місця на околицях Києва, вивчають пам’ятки історії, археології, природи, проводять фенологічні спостереження.

Що року проводиться туристський зліт гімназії «Києво-Могилянський колегіум». На зльоті учасники долають смугу перешкод, долають етапи із спортивного орієнтування та перевіряють свої туристські навички.

У травні організовується та проводиться туристсько-спортивний та еколого-краєзнавчий тренувальний збір у регіональному ландшафтному парку
«Трахтемирів» Канівського району Черкаської області. Метою збору є підвищення рівня технічної підготовки, підготовка команди клубу до участі у  туристсько-краєзнавчому зльоті м. Києва та до літнього залікового походу. Під час збору гуртківці ознайомились з історією та археологією півострова  Трахтемирів, проводять спостереження за місцевою флорою та фауною.

Під час походів та експедицій члени клубу можуть дослідити та проаналізувати вплив забруднення довкілля на біологічні процеси та живі організми.

У літку проводиться категорійний заліковий пішохідний похід.

Робота клубу сприяє розвитку між предметних зв’язків. Між предметами як природничого так і гуманітарного циклу.

Заняття у Клубі сприяють оздоровленню дітей та підлітків, зміцнення їх здоров’я.

На весні 2008 року Клубу виповнилось 10 років.

Наша електрона адреса: eco_tur_kmk@ukr.net

Де ми знаходимось на мапі Києва

Подивитись фотоальбом Клубу

Подивитись відео про Клуб

Форма входу
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Палатку якої фірми Ви використовуєте у своїх походах?
1. Terra Incognita
2. Pinguin
3. Commandor
4. Інша
5. Ferrino
6. Fjord Nansen
7. Hannah
8. Loap
9. PanAlp
10. Tramp
11. Trimm
Всього відповідей: 2
Статистика
Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов. Экстремальный портал VVV.RU МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Присутніх всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мапа відвідувань
Locations of visitors to this page
Наши друзі
Братство козацького бойового Звичаю Снаряжение и одежда для туризма, экстрима, активного отдыха
Цікаві кнопки
Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Український біологічний сайт Наше-Рідне Червона книга України
Наша кнопка
Дитячо-юнацький еколого-туристичний клуб «Екотур» Код ношої кнопки
Наша соцмережа
Клуб "Екотур" ГКМК © 2008 - 2021